MENTHOLKA Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
24. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty nebyly uděleny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Letním pohárem na Braníku.

Hlavní soutěž žen bude zahájena v pátek, hlavní soutěž mužů v sobotu. Hlavní soutěž se hraje novým modelem H16d-modskup.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_nrPZF8pR9gZN8gdoHDyZ7HUbsWiszp00xwNymDe01M/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 100.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 100.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 90.00
3 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 80.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 70.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 70.00
5 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 55.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 40.00
13 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 30.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
13 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
17 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
21 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Zuzana Reginová SVK 10.00
21 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 10.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 10.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 10.00
21 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00
21 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018