ČVS
20. 9. 2019
TEST
 

LEMANSPORT Letní pohár / Praha (ABC Braník)

25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 23. 5. 2019:

Napravena chyba systému s pozdní přihláškou a opraveno pořadí dvojic na konci startovního pole.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na turnaj je možné se přáihlásit paralelně se Super Cupem na Ládví.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14pfZyhYIZmsrs4aOALClD-yKlOzLQZJL8DOZRDm72qI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 27.00
3 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 21.00
5 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Zuzana Reginová SVK 18.00
5 Jana Šimanicová SVK 18.00 Lenka Vandáková SVK 18.00
7 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Šárka Semerádová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 15.00
9 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
9 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 12.00 Tereza Baláková TJ OP Prostějov 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 18.00
13 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 9.00 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 9.00
13 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 9.00 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 9.00
13 Klára Mikelová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 9.00 Anna Přibylová TJ Sokol Jehnice, z.s. 9.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 6.00
17 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 6.00 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.00 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.00
17 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 6.00 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 6.00 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018