Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)

15. 6. 2019

Poznámky 11. 6. 2019:

DK byly zapsány.

POZOR! Kvůli rozšíření kapacity bude kvalifikace začínat již v 14:00! Bude se hrát modelem Q18-skup-1KO (včetně playoff).

Poznámka 10. 6. 2019:

Kvalifikace turnaje byla rozšířena na 18 dvojic. Hrací model a čas zahájení kvalifikace bude upřesněn následně.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MXo1la85TWSqFO8CBhwlYJ0xno05PIksTTg7uG7d2RY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 60.00
2 Jana Fixová Beachklub Ládví z.s. 54.00 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 54.00
3 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 48.00 Johana Lukešová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 48.00
4 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 42.00 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 42.00
5 Anita Hájková Beach Service club z.s. 36.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 36.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 36.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 18.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 18.00
13 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 18.00 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 18.00
13 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 18.00
13 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 18.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
17 Emma Cmíralová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
17 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 12.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Lindová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
23 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 6.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 6.00
23 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
23 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 6.00
23 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 6.00 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018