Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

UNIQA Český pohár / Chodov u Karlových Varů

15. 6. 2019 - 16. 6. 2019

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Kateřina Valková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 42.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 36.00 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
5 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 36.00 Veronika Jindřichová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 36.00
7 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 24.00
13 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 18.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 18.00
13 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 18.00
17 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 12.00 Aneta Cihlářová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 18.00 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Michaela Šmejcká SK HAMR, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Veronika Jandová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018