Letní pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
15. 6. 2019 - 16. 6. 2019

Poznámka 12. 6. 2019:

Hlavní soutěž bude začínat na 3 hracích kurtech!

--------------------------------------------------------------------------

POZOR! Turnaje bude bez kvalifikace!


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rrgiYZRIfYEWyb7DIpBsDH4FZKFJQYlaVygOEovrZ7s/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ján Namešanský SVK 30.00 Michal Hovorka SVK 30.00
2 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 27.00
3 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 24.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 24.00
4 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 21.00
5 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 18.00 Daniel Římal Volejbal Brno, a.s. 18.00
5 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 18.00
7 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
7 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 15.00 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 15.00
9 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 12.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 12.00
13 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 9.00
13 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 9.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 9.00
13 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00 Radek Suda VK Dukla Liberec 9.00
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 6.00 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 6.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
17 Patrik Malios Beach Service club z.s. 9.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 6.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 6.00 Václav Kůrka Prague beach team, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018