Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 18 let / Opava (Happy Sport)

18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 14. 5. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 14. 5. 2019:

Kvalifikace začne pro obě kategorie v 15:00, pro každou kategorii na 2 hracích kurtech.

Poznámka 27. 4. 2019:

Pozor, změna od standardního herního modelu MČR U18!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlašovací část z juniorského žebříčku U20.

Turnaj je určen pouze hráčům věkové kategorie U18, tj. narozeným 1. 1. 2002 a později.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Sy3nVRzV_7v3gzt-Dd6jqF7QIWg3iJoMKzrAt0eYaDY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 50.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 50.00
2 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 45.00 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 45.00
3 Jakub Ureš Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
4 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 35.00
5 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Petr Janče Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 30.00
7 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 25.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 25.00
7 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 25.00 Václav Kůrka Beachklub Ládví z.s. 25.00
9 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 20.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 20.00
9 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Bartek Ruben Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Jakub Bartůňek Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Jan Beran Beach Service club z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 15.00
13 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 15.00 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 15.00
13 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 15.00
17 Marek Pohl Beach Service club z.s. 10.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 10.00
17 Šimon Pospíšil Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Tadeáš Lex Happy Sport Opava, z.s. 10.00
17 Jakub Malík Blue Volley Ostrava, z.s. 10.00 Jiří Benda Blue Volley Ostrava, z.s. 10.00
20 Martin Filuš Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Lukáš Orlík Happy Sport Opava, z.s. 5.00
20 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 5.00 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 5.00
© ČVS 2015-2018