Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 18 let / Opava (Happy Sport)


kategorie: Juniorky
18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 17. 5. 2019:

Neúplná kvalifikační část U20 (stav před ČT 20:00) byla doplněna o dvojici z náhradnic kvalifikační části U17.

Poznámka 14. 5. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 14. 5. 2019:

Kvalifikace začne pro obě kategorie v 15:00, pro každou kategorii na 2 hracích kurtech.

Poznámka 14. 5. 2019:

Kvalifikace začne pro obě kategorie v 15:00, pro každou kategorii na 2 hracích kurtech.

Pozor, změna od standardního herního modelu MČR U18!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Přihlašovací část z juniorského žebříčku U20.

Turnaj je určen pouze hráčkám věkové kategorie U18, tj. narozené 1. 1. 2002 a později.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KTjb3Se-5vxP2XS3mfmXKW-FNAzgdq3BdrbVfa9Xlzs/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00 Kylie Neuschaeferová VK Prostějov, spolek 45.00
3 Anita Hájková Beach Service club z.s. 40.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 40.00
4 Linda Francová SK HAMR, z.s. 35.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 35.00
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 25.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 25.00
7 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 25.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 25.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00
9 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 20.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 20.00
13 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 15.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 15.00
13 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
13 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
20 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
20 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 5.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 5.00
20 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 5.00 Michaela Koutná Happy Sport Opava, z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018