Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

UNIQA Mistrovství České republiky do 20 let / Chodov u K. V.


kategorie: Juniorky
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty nebyly uděleny.


online výsledky
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BmgbPk68EPzP9MyIZYLxZBLycbK9pm0KPGyl-GpqV8c/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 100.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 90.00 Kylie Neuschaeferová VK Prostějov, spolek 90.00
3 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 60.00
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 60.00
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 50.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 50.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 50.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 40.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 40.00 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 40.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 40.00
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Anita Hájková Beach Service club z.s. 30.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 30.00
© ČVS 2015-2018