ČVS
20. 9. 2019
TEST
 

GRAFICO Český pohár / Opava (Happy Sport)

22. 6. 2019 - 23. 6. 2019

Poznamka 21. 6. 2019:

POZOR! Utkani 2. kola budou zacinat jiz v 10:00, a tak kvuli nizsimu poctu dvojic nemaji dvojice nasazené 1 až 8 garantovaný čas zahájení v 10:30, ale v 10:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lsk5bhosu-9RBb8bynPS-CNAHjG3HxugI73Xmp4fXgY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Řeháčková Beach Service club z.s. 60.00 Sára Olivová Vavřinec Kladno o.s. 60.00
2 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 54.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 54.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 48.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00
4 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 42.00
5 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 36.00
7 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Šarlota Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 30.00
7 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 30.00 Tereza Petrová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 30.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
9 Jana Šimanicová SVK 24.00 Tereza Baláková TJ OP Prostějov 24.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 24.00
13 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
13 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Šárka Semerádová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 18.00
13 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00 Petra Urbanová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 27.00
17 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Kamila Sojková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Aneta Melecká Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Jana Ochvatová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00
17 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Petra Kapinosová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018