Český pohár / Litoměřice


kategorie: Muži
29. 6. 2019 - 30. 6. 2019

Poznamka 27. 6.:

Kvalifikace bude zahájena v 16:00.

Poznamka 25. 6. 2019:

DKA nebyly uděleny.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1HTvL8nxMnZIbXWaxvQ7oh6MbiutZaK_0q1xp2Oeam1Q/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 54.00 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 54.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 48.00
4 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00
5 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 36.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 36.00
5 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 36.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 36.00
7 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 30.00
7 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 24.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00
9 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 24.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 24.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 18.00
13 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 18.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
17 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 12.00
17 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Václav Härting Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 12.00 Jan Rožec Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 12.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00
17 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 18.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 12.00 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.00
25 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018