Letní pohár / Zlín

6. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Na tento LP a souběžný SC v Uh. Hradišti jsou povolena souběžná přihlášení přes VIS. Dvojice nejprve odehraje utkání na SC a v nejdřívě možném čase dá vědět řídícímu soutěží ohledně své účasti na LP.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tgznkzsYZD1LQrmxwlc6paTSBtvy8weFN4mOXPGNItk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Kasan SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
2 Tadeáš Trousil Tělovýchovná jednota PRAGA 27.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 24.00 Matěj Lex Blue Volley Ostrava, z.s. 24.00
4 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 18.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 18.00
5 Jan Mrkous Tělovýchovná jednota PRAGA 18.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 18.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
7 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
9 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00 David Svrček Green Volley Beskydy, z.s. 12.00
9 Marek Šimko TJ Útěchov z.s. 12.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00
9 Jan Čirka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 9.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
13 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 9.00
13 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 9.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00 Jakub Henzl Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová II 9.00
© ČVS 2015-2018