Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Letní pohár / Zlín

6. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Na tento LP a souběžný SC v Uh. Hradišti jsou povolena souběžná přihlášení přes VIS. Dvojice nejprve odehraje utkání na SC a v nejdřívě možném čase dá vědět řídícímu soutěží ohledně své účasti na LP.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1tgznkzsYZD1LQrmxwlc6paTSBtvy8weFN4mOXPGNItk/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Kasan Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
2 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 27.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 24.00 Matěj Lex VK Ostrava, s.r.o. 24.00
4 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 21.00 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 18.00 Petr Říha Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 18.00
5 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 18.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 18.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
7 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 15.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
9 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00 David Svrček Green Volley Beskydy, z.s. 12.00
9 Marek Šimko Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00 Igor Stejskal Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 12.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 18.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 9.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.00
13 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 9.00
13 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 9.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018