Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště

5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráči musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace mužů začne v pátek ráno. Hlavní soutěž mužů bude začínat v pátek odpoledne.

Na tento SC a souběžný LP ve Zlíbě jsou povolena souběžná přihlášení přes VIS. Dvojice nejprve odehraje utkání na SC a v nejdřívě možném čase dá vědět řídícímu soutěží ohledně své účasti na LP.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oARK5evmtsrd41znM6tHjCZW9FMuGggcjpUTZLlVNzE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Leo Williams RSA 100.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 100.00
2 Luboš Nemec SVK 90.00 Patrik Pokopec SVK 90.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 80.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 80.00
4 Ján Namešanský SVK 70.00 Michal Hovorka SVK 70.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 55.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 55.00
5 Přemysl Kubala Green Volley Beskydy, z.s. 55.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 55.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Matyáš Džavoronok VK Karlovarsko, z.s. 55.00
5 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Martin Pihera SK Dansport Praha, z.s. 55.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
9 Matyáš Jachnicki Kladno volejbal cz 40.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
9 Vít Beneš VK Lvi Praha, z.s. 40.00 Štěpán Havlín VK Lvi Praha, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 30.00 Daniel Římal Volejbal Brno, a.s. 30.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
17 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 20.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Jan Kasan Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10.00
21 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00
21 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 10.00
21 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
21 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 10.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018