MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráči musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace mužů začne v pátek ráno. Hlavní soutěž mužů bude začínat v pátek odpoledne.

Na tento SC a souběžný LP ve Zlíbě jsou povolena souběžná přihlášení přes VIS. Dvojice nejprve odehraje utkání na SC a v nejdřívě možném čase dá vědět řídícímu soutěží ohledně své účasti na LP.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oARK5evmtsrd41znM6tHjCZW9FMuGggcjpUTZLlVNzE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Leo Williams RSA 100.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 100.00
2 Luboš Nemec SVK 90.00 Patrik Pokopec SVK 90.00
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 80.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 80.00
4 Ján Namešanský SVK 70.00 Michal Hovorka SVK 70.00
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 55.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 55.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 55.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 55.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
5 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
9 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 40.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 30.00 Daniel Římal Volejbal Brno, a.s. 30.00
13 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 20.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 20.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 10.00
21 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00
21 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 10.00
21 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 10.00 Jan Bíl Beachpoint z. s. 10.00
21 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
21 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 10.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
© ČVS 2015-2018