MENTHOLKA Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
5. 7. 2019 - 7. 7. 2019

Poznámka 2. 7. 2019:

DK nebyly uděleny.

Poznámka 21. 6. 2019:

Hráčky musí hrát ve svých dresech, které musí být označeny čísly 1 a 2.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj se hraje dohromady ve 3 areálech, prosím čtěte propozice až do konce. Děkujeme.

Kvalifikace žen bude začínat v pátek dopoledne. Hlavní soutěž žen bude začínat v sobotu ráno.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1I2cAa21trMkumD2DWzC4nHcE3Q6pnrd4171BnGQpsHg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 90.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 80.00
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 55.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 55.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 55.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 55.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 55.00 Klára Faltínová VK Brno, z.s. 55.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 40.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 40.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 40.00
13 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
13 Lesia Slezáková SVK 30.00 Barbora Tokošová SVK 30.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 30.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Lenka Vandáková SVK 20.00
17 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
17 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
21 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
21 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Silvia Murínová SVK 10.00 Emma Erteltová SVK 10.00
21 Iveta Miranda SVK 10.00 Ivana Jarošová SVK 10.00
21 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 10.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 10.00
21 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
21 Zuzana Reginová SVK 10.00 Andrea Sandanusová SVK 10.00
© ČVS 2015-2018