Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
17. 8. 2019

Poznámka 14. 8. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00 na 3 hracích kurtech.

 

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v sobotu 17/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XvB0npXUYDJjWtAZ4IiKVW50HGdLCmekMUr4AE7LKkE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 27.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 27.00
3 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 24.00
4 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Anna Křížová SK HAMR, z.s. 18.00 Petra Píclová SK HAMR, z.s. 18.00
5 Nikola Jindrová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00 Veronika Jindřichová Tělovýchovná jednota Rumburk, z.s. 18.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 27.00
9 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 12.00
9 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 12.00
13 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 9.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00
13 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00
13 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 9.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 9.00
17 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 6.00
17 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.00 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018