Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Vratislavický Letní pohár / Vratislavice

25. 8. 2019

Hlavní soutěž bude jednodenní a to v neděli 25/8.

Model hl. soutěže H16d-modskup bude odehrán se změnou ve způsobu nasazení do playoff. Los bude nahrazen pevnými pozicemi v pavouku - viz online sešit (až bude připravený). V případě nižšího počtu dvojic v hl. soutěži bude ještě herní model pravděpodobně změněn.


nový sešit online výsledky:

https://bit.ly/2Zn2gE5

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
2 Dominik Šesták TJ Slavoj Pacov 27.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 27.00
3 Matěj Kollár SVK 24.00 Pavel Blaschke TJ Slavoj Český Brod, z.s. 24.00
4 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 21.00
5 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 18.00 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
5 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 18.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 18.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 12.00
9 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 12.00 Pavel Horníček Volleyball Nymburk z.s. 12.00
9 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 12.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 12.00
9 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 12.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
13 Matěj Drechsler Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00 Jan Žambera Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00
13 Tomáš Lengál Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00 František Ha Vrtule Frýdlant, z.s. 9.00
13 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018