UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)

30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iHQTIwA2Rd-IPQovjs7DF0cPomfIOChF5rKxG7zn1Q0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 135.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 135.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 Tereza Kotlasová Beachklub Ládví z.s. 105.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 105.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 90.00
5 Michaela Kulhánková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 90.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Karolína Řeháčková Beach Service club z.s. 90.00 Sára Olivová Vavřinec Kladno o.s. 90.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 75.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 75.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 75.00
9 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 75.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 75.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00
13 Anna Dostálová TJ ČZU Praha z.s. 60.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 60.00 Michaela Bláhová TJ Slovan Chabařovice, z.s. 60.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 60.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00
© ČVS 2015-2018