UNIQA Mistrovství České republiky / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
30. 8. 2019 - 1. 9. 2019

Poznámka 28. 8. 2019:

V předběžném harmonogramu turnaje byla prohozena utkání mužů a žen ve všech hracích dnech. Na tomto turnaji může být stanoveno vlastní pořadí utkání, tj. utkání nemusí následovat vzestupně dle čísla pořadí utkání. Pro aktuální rozpis utkání sledujte online sešit.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iHQTIwA2Rd-IPQovjs7DF0cPomfIOChF5rKxG7zn1Q0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 150.00 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 150.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 135.00 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 135.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 120.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 120.00
4 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 105.00 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 105.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 90.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 90.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 90.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 90.00 Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 90.00
5 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 75.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00
9 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 75.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 75.00
9 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 75.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 75.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 75.00
13 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00
13 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 60.00 Michaela Bláhová TJ ABC Braník, z.s. 60.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 60.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 60.00
© ČVS 2015-2018