Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)

20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka
Hlavní soutěž
1 Martin Pihera SK Dansport Praha, z.s. Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 1853
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1807
3 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 1375.2
4 Dominik Samec SK HAMR, z.s. David Kufa SK HAMR, z.s. 1294.4
5 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. Leo Williams RSA 586 (+559.00)
6 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 1047.4
7 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. Jakub Vála Beach Service club z.s. 970.4
8 Filip Habr Kladno volejbal cz Milan Moník Kladno volejbal cz 840.2
9 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 798.1
10 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 735.6
11 Přemysl Kubala Green Volley Beskydy, z.s. Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 668.5
12 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 616.6
13 Ján Namešanský SVK Michal Hovorka SVK 584
14 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. Josef Kantár Prague beach team, z.s. 575.7
15 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 548.2
16 Štěpán Havlín VK Lvi Praha, z.s. Vít Beneš VK Lvi Praha, z.s. 534.1
17 Matyáš Jachnicki Kladno volejbal cz František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 528
18 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 475.3
19 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 462
20 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 448.7
21 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 436.7
22 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 428.8
23 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 366.6
24 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 351.45
25 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 290.8
26 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 289
Kvalifikace
27 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 287.2
28 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 279
29 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 271.2
30 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. Matěj Ruml Beach Service club z.s. 225.5
31 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 225.5
32 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 192
33 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 180.5
34 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 168.3
35 Jan Žídek "SK Prosek Praha" Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 162.1
36 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 156.8
37 Matěj Kollár SVK Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 111.6
38 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 95.1
39 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 75
40 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 62
41 Dominik Wallisch Kladno volejbal cz Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 24
42 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018