Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)

20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka
Hlavní soutěž
1 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 1124.2
2 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 1122.7
3 Kateřina Valková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 1002.6
4 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 903.2
5 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 863.1
6 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 782.9
7 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 733.8
8 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. Lucie Šeredová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 727
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 684.35
10 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 579.3
11 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 493.2
12 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 433.6
13 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 415.2
14 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 402.1
15 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 391.6
16 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 379.2
17 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 315.9
18 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 303.3
19 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 296.7
20 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 295.5
21 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 261
22 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. Karolína Šašková Beach Service club z.s. 239.9
23 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 211.2
24 Michaela Sedlatá Volleyball Nymburk z.s. Svatava Haníková Volleyball Nymburk z.s. 210.8
25 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 145
26 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. Petra Maráčková Beach Service club z.s. 133.6
Kvalifikace
27 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 120.3
28 Michaela Šmejcká SK HAMR, z.s. Daniela Votroubková Beachklub Ládví z.s. 105.6
29 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 90
30 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 60.6
31 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 60
32 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 31.5
33 Anna Přibylová TJ Sokol Jehnice, z.s. Adéla Kolesnáčová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 9
34 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 2.6
35 Anna Křížová SK HAMR, z.s. Barbora Fabiánová TJ ČZU Praha z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018