IDEASTAV Český pohár / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
20. 7. 2019 - 21. 7. 2019

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CXtS4MEZyPrUTcY921aaPBl4MEQnErHHN2CUyNBZ3kc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 60.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00
2 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 54.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00 Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00
4 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 36.00
5 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 36.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 36.00
5 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 54.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 24.00 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 24.00 Barbora Fabiánová TJ ČZU Praha z.s. 24.00
17 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
17 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 12.00
17 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
17 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
25 Kateřina Drábková Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00 Veronika Koťová Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice 6.00
25 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
25 Anna Přibylová Volejbal Přerov, z.s. 6.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
25 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.00 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.00
25 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 6.00 Lucie Čencová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
25 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 6.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 9.00
25 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 6.00
33 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018