Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

TEXOLL Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
11. 5. 2019 - 12. 5. 2019

Poznámka 9. 5. 2019:

Kvalifikace je zrušena.

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/12aqFwxreBTfnz4qccq2fw7iW_CMV6oRGIf86bHfulg0/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 30.00 Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 30.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 24.00
4 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Lesia Slezáková SVK 31.50
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 18.00
7 Zuzana Reginová SVK 15.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
7 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Klára Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Iveta Miranda SVK 12.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
13 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 9.00
13 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 9.00
13 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 9.00 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 9.00
© ČVS 2015-2018