Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Ládví)


kategorie: Juniorky
29. 6. 2019

Poznámka 27. 6. 2019:

Z důvodu nižšího počtu přihlášených dvojice bude turnaj jednodenní. Hrát se bude systémem H16m-skup. Kapacita je nyní omezena na 16 dvojic.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1aHQVKwyYgrANEVQOU2hw3oq8Szi_CY7-G_wYEvyxINM/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 60.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 54.00
3 Anita Hájková Beach Service club z.s. 48.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 48.00
4 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 42.00
5 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
5 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 36.00 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 36.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 36.00
9 Lucie Švestková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 24.00
9 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 24.00 Linda Hacmacová Beach Service club z.s. 24.00
9 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 24.00 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00
© ČVS 2015-2018