Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Český pohár (celostátní) / Brno (BA Viktoria)


kategorie: Juniorky
20. 7. 2019

Poznámka 17. 7. 2019:

Z důvodů nižšího počtu přihlášených dvojic bude hlavní soutěž turnaje pouze jednodenní a bude se konat v sobotu. Hrací model turnaje bude H16m-skup.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1x5W1cbZXs65ITKA3gnri1ju9IoS5f5rtVBtbzhDmLMY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 60.00 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 60.00
2 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00
3 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 48.00 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 48.00
4 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 36.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 36.00
5 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 36.00 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 36.00
9 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Rozálie Pavlišová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Eva Mácková Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 18.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
© ČVS 2015-2018