Český pohár (celostátní) / Brno (BA Viktoria)

20. 7. 2019

Poznámka 17. 7. 2019:

Z důvodů nižšího počtu přihlášených dvojic bude hlavní soutěž turnaje pouze jednodenní a bude se konat v sobotu. Hrací model turnaje bude H16m-skup.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

UPOROZŇUJEME, ŽE NA TURNAJ SE NEBUDE MOŽNÉ PŘIHLÁSIT BEZ PLATNÉHO LICENČNÍHO PŘÍSPĚVKU ČVS PRO SEZÓNU 2019/2020 (PLATNOST 07/2019 - 06/2020)!


online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1x5W1cbZXs65ITKA3gnri1ju9IoS5f5rtVBtbzhDmLMY/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 60.00 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 60.00
2 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00 Anežka Faltínová Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00
3 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 48.00 Edita Dražanová TJ Slovan J. Hradec, z.s. 48.00
4 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Aneta Orbanová TJ Sokol Jehnice, z.s. 42.00
5 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 36.00 Michaela Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 36.00
5 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 36.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 36.00 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 36.00
9 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00 Rozálie Pavlišová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Eva Mácková TJ JUNIOR Brno, z.s. 18.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
© ČVS 2015-2018