Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 30.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 30.00
2 Matyáš Jachnicki SK HAMR, z.s. 27.00 František Pihera Beachklub Ládví z.s. 27.00
3 Adam Waber Prague beach team, z.s. 24.00 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 24.00
4 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 21.00 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. 21.00
5 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 18.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 15.00 Dominik Wallisch Kladno volejbal cz 15.00
7 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00
9 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 12.00
9 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
9 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 12.00
13 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 9.00
13 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 9.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 9.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Michael Gottwald Volejbalový klub Chudák pes 9.00 Tomáš Jadrníček Volejbalový klub Chudák pes 9.00
17 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 6.00 David Svrček Green Volley Beskydy, z.s. 6.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Milan Bartl BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 6.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 6.00
17 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Jan Karas BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Jiří Lexa Happy Sport Opava, z.s. 9.00 David Kittel Volejbalový klub Ostrava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018