USN Letní pohár / Praha (Strahov)


kategorie: Muži
17. 8. 2019 - 18. 8. 2019

Poznámka 15. 8. 2019:

Kvalifikace se ruší. Všechny týmy hrají hlavní soutěž. Dopřihlašovat se lze již jen mezi náhradníky.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/13343bnz-lI8xCGFNDKgrEg0kajns9p6C4wyDTdcmBSc/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Prague beach team, z.s. 30.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 30.00
2 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 27.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00
3 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 24.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 21.00
5 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 18.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 18.00
7 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 15.00 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 15.00
7 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 15.00 Matěj Kollár SVK 15.00
9 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 18.00
9 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00
9 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 12.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 12.00
13 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 9.00
13 Václav Kůrka Prague beach team, z.s. 9.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Beachpoint z. s. 9.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 9.00
17 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 6.00 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 6.00
17 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 6.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 6.00
17 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 6.00
0 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 0
© ČVS 2015-2018