Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šeredová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Kateřina Valková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 27.00 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 27.00
3 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 24.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
4 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Tereza Francová SK HAMR, z.s. 18.00
7 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 15.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
7 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Petra Přerovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00
9 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
9 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 12.00
9 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 12.00
13 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 9.00 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 9.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 9.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
13 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 9.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 9.00
17 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
© ČVS 2015-2018