Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Jana Šimanicová SVK 45.00
2 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 21.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 21.00
5 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Simona Janečková VK Brno, z.s. 18.00
7 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 15.00 Karolína Pavelková Volejbal Přerov, z.s. 15.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
9 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 12.00 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
9 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anna Přibylová TJ Sokol Jehnice, z.s. 9.00 Adéla Kolesnáčová Sportovní klub 15. základní školy v Plzni, z.s. 9.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 9.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Pavla Formánková TJ Minerva Boskovice 9.00
13 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 9.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
17 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 6.00 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 6.00
17 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00
17 Eva Šišková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018