ŠNEKSPORT Letní pohár / Brno (Šlapanice)


kategorie: Ženy
3. 8. 2019 - 4. 8. 2019

Poznámka 31. 7. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.

Upozorňujeme, že v době konání turnaje se v Brně koná Velká cena Brna Moto GP. Prosíme, počítejte s časovou rezervou pro váš příjezd do areálu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M8d4gFekuKSgX5DNM7THnysixvaBGj7NMjhbBjG-JbE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
7 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 16.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 16.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
13 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 12.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 12.00 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
17 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00 Kristýna Kriegelová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Pavla Formánková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00
© ČVS 2015-2018