ŠNEKSPORT Letní pohár / Brno (Šlapanice)

3. 8. 2019 - 4. 8. 2019

Poznámka 31. 7. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.

Upozorňujeme, že v době konání turnaje se v Brně koná Velká cena Brna Moto GP. Prosíme, počítejte s časovou rezervou pro váš příjezd do areálu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M8d4gFekuKSgX5DNM7THnysixvaBGj7NMjhbBjG-JbE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 40.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00
3 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 28.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 24.00
7 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
9 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 16.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 16.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Eliška Tezzele Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 16.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Baláková TJ OP Prostějov 16.00
9 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
13 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 12.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 12.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 12.00 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00
17 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00 Kristýna Kriegelová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Pavla Formánková TJ Minerva Boskovice 8.00
© ČVS 2015-2018