Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

ŠNEKSPORT Letní pohár / Brno (Šlapanice)


kategorie: Ženy
3. 8. 2019 - 4. 8. 2019

Poznámka 31. 7. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 15:00.

Upozorňujeme, že v době konání turnaje se v Brně koná Velká cena Brna Moto GP. Prosíme, počítejte s časovou rezervou pro váš příjezd do areálu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M8d4gFekuKSgX5DNM7THnysixvaBGj7NMjhbBjG-JbE/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Kylie Neuschaeferová VK Prostějov, spolek 40.00
2 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 36.00 Anna Pospíšilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00
3 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 24.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
7 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Eva Eleková SVK 20.00 Kristína Harmanová SVK 20.00
9 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 16.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 16.00
9 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 16.00 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 16.00
13 Monika Procházková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anežka Rejzková Tělocvičná jednota Sokol Albrechtice nad Orlicí 12.00 Barbora Valtrová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 12.00 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 12.00
17 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 8.00 Kristýna Kriegelová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Pavla Formánková TJ Minerva Boskovice 8.00
© ČVS 2015-2018