Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Kadetský pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)

12. 5. 2019

Poznámka 8. 5. 2019:

Zahájení kvalifikace bude v sobotu v 15:00.

Poznámka 7. 5. 2019:

Kvalifikace bude pro max. 18 dvojic, model Q18-skup-1KO.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kaZ1OpFcVBMp6J1qWXBTgEln07AYmcYdvDb3Wf420a4/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Francová SK HAMR, z.s. 60.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 60.00
2 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 54.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 54.00
3 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 48.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 48.00
4 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. 36.00 Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Nela Tobiášová Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Michaela Koutná Happy Sport Opava, z.s. 36.00
9 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 24.00
9 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 24.00 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Anna Cyrani Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Kristýna Lindová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Eva Mácková Tělovýchovná jednota Sokol Újezd u Brna 24.00 Natálie Štrůblová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 18.00 Monika Bielčíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Karolína Krejčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Beata Látalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00 Nikola Brožová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00
17 Julie Kuncová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Sofie Tkáčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Kristýna Vítková TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00 Anna Slavíková TJ Sokol Jehnice, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018