Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzanna Bielak POL 40.00 Aleksandra Chudzik POL 40.00
2 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 36.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00
3 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 32.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 32.00
4 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 28.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 28.00
5 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Klára Dvořáčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Daria Kowalik POL 24.00 Patrycja Górska POL 24.00
9 Nikola Čepáková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00 Amálie Kolářová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 16.00
9 Adriana Jurčíková VK Prostějov, spolek 16.00 Viktorie Nečasová VK Prostějov, spolek 16.00
9 Nela Tobiášová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Michaela Koutná Happy Sport Opava, z.s. 16.00
9 Tereza Žídková Happy Sport Opava, z.s. 16.00 Kristýna Müllerová Happy Sport Opava, z.s. 16.00
13 Gabriela Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Julie Antlová Sportovní klub policie Bruntál z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018