Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Vítkov)

7. 7. 2019

Poznámka 6. 7. 2019:

Turnaj se kvůli nižšímu počtu dvojic bude hrát systémem H16m-skup.

Ve skupinach na 2 vitezne sety.

Hlavní soutěž se bude hrát systémem H16d-modskup.

 


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iDY5qBSseEzCq0DdtXkHKlr_7P46jDPl_eeqdbYWQSg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 60.00 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 60.00
2 Jan Žídek "SK Prosek Praha" 54.00 Šimon Bambas Volejbalový klub Příbram z.s. 54.00
3 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 48.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 48.00
4 Michal Dvořáček "SK Prosek Praha" 42.00 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 42.00
5 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 36.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 36.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 36.00
5 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 36.00
5 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Kryštof Kozler Beachwell Pelhřimov 24.00 Jakub Malínek Beachwell Pelhřimov 24.00
9 Bartek Ruben Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 24.00 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 24.00 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 24.00
© ČVS 2015-2018