Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Vítkov)

7. 7. 2019

Poznámka 6. 7. 2019:

Hlavní soutěž se bude hrát systémem H16d-modskup s odlišností v nasazení do playoff. Nasazení prvních týmů skupin zůstává. Dvojice z druhých a třetích míst budou pevně umístěné v playoff dle rozpisu v online sešitu.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gIWBRESDm2SSdzVA4Iarj6YQyGf0TuZquW7XlK-I3tQ/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anita Hájková Beach Service club z.s. 60.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 60.00
2 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 54.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 54.00
3 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 48.00 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 48.00
4 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 42.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00
5 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Barbora Teplá Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
5 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 24.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 24.00
9 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00
9 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Kamila Kašparová Beach Service club z.s. 24.00
13 Tereza Mrázová SK TŘEBÍN, z.s. 18.00 Nikola Chromá SK TŘEBÍN, z.s. 18.00
13 Veronika Laušmanová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Adéla Nečesaná Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 18.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 18.00 Ema Pikartová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Tereza Novotná Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018