Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Super Cup / Brno (Sokolák)

9. 8. 2019 - 11. 8. 2019

Mužská kvalifikace se hraje v pátek, hlavní soutěž začíná rovněž v pátek.


online výsledky:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1GoiYucbzMAihWwZ2tf5gKrwYMFSunynoKoL-v6yj2Co/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michal Kadziola POL 100.00 Marcin Ociepski POL 100.00
2 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Václav Berčík Beach Service club z.s. 80.00 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
4 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 70.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 70.00
5 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 55.00
5 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 55.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 55.00
5 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 55.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 55.00
5 Marek Ludha SVK 55.00 Igor Horváth SVK 55.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 40.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 40.00
9 Jakub Gála Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 40.00
9 Ján Namešanský SVK 40.00 Michal Hovorka SVK 40.00
9 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 40.00 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. 40.00
13 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 30.00
13 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
13 Přemysl Kubala Green Volley Beskydy, z.s. 30.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 30.00
17 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 20.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jiří Lexa Happy Sport Opava, z.s. 10.00
21 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 10.00
21 Adam Waber Prague beach team, z.s. 10.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
21 Martin Bárta Beach Service club z.s. 10.00 Soren Boelt Tyndeskov DEN 10.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 10.00
21 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 10.00 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018