Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Praha (Strahov)

13. 7. 2019

Poznámka 12. 7. 2019:

Turnaj bude pouze jednodenní a konat se bude v sobotu.

Turnaj se bude hrát modelem H16m-skup. Utkání ve skupině budou na 2 vítězné sety. Prvních 8 dvojic nemá zaručený start v 10:30.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1t5JSueFX9Mu7_HKwu7ewDIwIy5JkaVsF75wbl9Mm2Ao/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 60.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 60.00
2 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 54.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 54.00
3 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 48.00
4 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 42.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 42.00
5 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 36.00 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00
5 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 36.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 36.00
5 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 36.00 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 36.00
5 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 36.00
9 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 24.00 Lucie Švestková Beach Service club z.s. 24.00
9 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 24.00 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 24.00 Ema Pikartová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Adéla Nečesaná Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 24.00 Hana Milotová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
© ČVS 2015-2018