Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár, Prostějov

12. 6. 2010 - 13. 6. 2010
Začátek kvalifikace v 18:00, hraje se "4 o 3".

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
0 Michaela Trubačová TJ TATRAN LITOVEL, z.s. 0 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 0
1 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 24.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 24.00
5 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 18.00 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 18.00
6 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 18.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
7 Ilona Šotkovská 15.00 Šárka Židová 15.00
8 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 12.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 12.00
10 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 12.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 12.00
11 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Davidová 12.00
12 Veronika Nucová Volejbal Přerov, z.s. 12.00 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 12.00
13 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 9.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
14 Miroslava Rašínová Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00 Markéta Hudcová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 9.00
15 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 9.00 Kateřina Novotná SK Slavia Praha - volejbal, z.s. 9.00
16 Barbora Korhoňová TJ OP Prostějov 9.00 Kateřina Korhoňová 9.00
17 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 6.00 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 6.00
18 Gina Balounová Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno 6.00 Martina Sniegoňová 6.00
19 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 6.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 6.00
20 Petra Vykydalová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00 Lucie Vykydalová Tělovýchovná jednota Ostrava 6.00
21 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00 Blanka Slováčková 6.00
22 Blanka Strnadová Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 6.00 Lenka Gottwaldová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 6.00
23 Ivona Svobodníková VK Brno, z.s. 6.00 Pavla Rozkydálková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 6.00
24 Anna Širůčková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00 Vendula Straková 6.00
© ČVS 2015-2018