Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (BVA Domyno)


kategorie: Ženy
12. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=303

Bodové hodnocení turnaje je 25 bodů (hodnota pro vítěze).

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 25.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 25.00
2 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 22.25 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 22.25
3 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 19.83 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 19.83
4 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67
5 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 15.75 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 15.75
5 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.75 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 15.75 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 15.75
5 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.75 Petra Mihálová Beach Service club z.s. 15.75
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.75 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 9.75
9 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 9.75
11 Silvia Vanek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.67 Simona Pavelková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.67
11 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 7.67 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 7.67
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
14 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 5.42 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 5.42
15 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
15 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.75 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.75
17 Aneta Zedníková Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Kateřina Jenisová Beachclub Strahov, z.s. 3.67
18 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 3.25 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 3.25
19 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 4.25 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 2.83
19 Martina Švecová Beachclub Strahov, z.s. 4.25 Tereza Strnadelová Beachclub Strahov, z.s. 2.83
© ČVS 2015-2018