Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje JŘI - Beachliga / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Junioři
19. 10. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=311

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 25.00 Michal Dvořáček "SK Prosek Praha" 25.00
2 Matěj Pražan TJ Orion Praha, z.s. 22.25 Lukáš Koldovský TJ Orion Praha, z.s. 22.25
3 Michal Staněk Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.81 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.81
4 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 17.63 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 17.63
5 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 15.69 Tomáš Váňa Beachklub Ládví z.s. 15.69
5 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 15.69 Martin Kačerovský Prague beach team, z.s. 15.69
7 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 12.38 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 12.38
7 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 12.38 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 12.38
9 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 9.75 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 9.75
9 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 9.75 Daniel Vacek Beachclub Strahov, z.s. 9.75
11 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 7.63 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 7.63
11 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.63 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.63
13 Jan Viták SK HAMR, z.s. 6.00 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018