Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Hamr Záběhlice)


kategorie: Ženy
10. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
2 Iveta Miranda SVK 22.25 Anna Felker RUS 22.25
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 19.83
4 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 17.67 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 17.67
5 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.75 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.75
6 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
7 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 18.63 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 12.42
7 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 12.42 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 12.42
9 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 9.75 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 9.75
10 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 8.67 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 8.67
11 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 7.67
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.08 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 9.12
14 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 5.42 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 5.42
17 Hanna Gubik HUN 9.75 Fanni Vecsey HUN 9.75
18 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 8.67 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 8.67
19 Linda Francová SK HAMR, z.s. 7.67 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 7.67
20 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83
21 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
22 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 5.42 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 5.42
23 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 4.75 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 4.75
23 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 4.75 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 4.75
25 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
26 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.25 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.25
27 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.83 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.83
27 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.83
29 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.17 Veronika Kubešová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 2.17
30 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. 1.92 Kristýna Makovská Beachclub Strahov, z.s. 1.92
© ČVS 2015-2018