Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Prague Beach Team)


kategorie: Juniorky
17. 11. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
2 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 22.25 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 22.25
3 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 19.83 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 19.83
4 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 17.67 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 17.67
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 15.75 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 15.75
5 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 15.75
7 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.42 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.42
7 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 12.42 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 12.42
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 9.75 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 9.75
9 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
11 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
11 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.67 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 7.67
13 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
13 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 6.08 Karolína Michajlíková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.08
15 Barbora Cubrová Studio Sport z.s. 4.75 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 4.75
15 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 4.75 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 4.75
17 Rozálie Mrázová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75 Karla Poloučková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.75
18 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. 8.67 Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 8.67
19 Nicole Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67 Teresa Koldová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 7.67
20 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 6.83 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 6.83
21 Adéla Wondráková Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.08 Tereza Resslová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 6.08
21 Zuzana Krejčíková Beachclub Strahov, z.s. 6.08 Barbora Cihelková Beachclub Strahov, z.s. 6.08
23 Simona Pavelková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.75 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.75
23 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 4.75 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 4.75
25 Lucie Pavlíčková Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67 Eliška Barešová Radotínský sportovní klub, z.s. 3.67
25 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Kristýna Makovská Beachclub Strahov, z.s. 3.67
27 Amálie Papoušková Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 2.83 Agáta Papoušková Beachpoint z. s. 2.83
© ČVS 2015-2018