Cool Cup

Opava
12. 5. 2017 - 14. 5. 2017

Poznámka 11. 5.:

Úvodní zápasy kvalifikace budou rozehrány v 9:00. Časový rozpis zápasů bude k dispozici v online dokumentu ve večerních hodinách. Prezence všech týmů je v Beach Centru. 

Hlavní soutěž žen bude zahájena v 14:50.

Poznámka 27. 4.:

Pro turnaje žen Staropramen Cool Super Cup v Opavě a Letní pohár v Karviné, konané o "víkendu" 12. - 14. 5. 2017 budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Pokud bude dvojice ve středu 10.5. ve 12:00 nasazená do kvalifikace nebo hlavní soutěže SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci a/nebo hlavní soutěž SC. Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
  • V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu v 12:00, než je popsáno výše, je dvojice povinna se zúčastnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici udělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
  • Jednotlivé hráčky se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

© ČVS 2015-2018