Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Ženy
30. 11. 2019

Poznámka 27. 10.:

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 25.00
2 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 22.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 22.50
3 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Petra Šafránková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
4 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 17.50 Dominika Koubová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 17.50
5 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
6 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 15.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 15.00
7 Karolína Skoufi Beach Service club z.s. 12.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.50
7 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 12.50 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 12.50
9 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 10.00 Natálie Ratajová Beach Service club z.s. 10.00
10 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 10.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 10.00
11 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 10.00 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 10.00
11 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 10.00 Agáta Bachronyová Beach Service club z.s. 10.00
13 Anna Šonková Beach Service club z.s. 7.50 Ela Votočková Beach Service club z.s. 7.50
13 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 7.50 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 7.50
15 Natálie Štepová Beach Service club z.s. 7.50 Anissa Richterová Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018