Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Hamr Záběblice)


kategorie: Muži
7. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Prague beach team, z.s. 25.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 22.25 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 22.25
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83
4 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 17.67 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 17.67
5 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 23.63
5 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.75 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.75
7 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 12.42 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.63
7 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 12.42 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 12.42
9 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 9.75 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 14.63
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.63 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
11 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.67 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.67
11 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 7.67 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 7.67
13 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.08 Ondrej Spisiak SVK 6.08
13 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Radek Voštiňák Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.12
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 4.75 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 4.75
15 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Lukáš Málek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.75
18 Kryštof Němec Prague beach team, z.s. 8.67 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 8.67
19 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Matěj Svárovský Beachclub Strahov, z.s. 7.67
20 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 6.83 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 6.83
22 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 5.42 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 5.42
22 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 5.42 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 5.42
24 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 4.17 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 4.17
24 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 4.17 Matouš Hlaváček Beachclub Strahov, z.s. 4.17
26 Ondřej Neumann Beachclub Strahov, z.s. 3.25 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 3.25
26 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 3.25 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 3.25
28 Jan Viták SK HAMR, z.s. 2.50 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018