Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachklub Pankrác)


kategorie: Ženy
8. 12. 2019

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 25.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00
2 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 22.25 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 22.25
3 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.83 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83
4 Fanni Vecsey HUN 17.67 Hanna Gubik HUN 17.67
5 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.75
6 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 14.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 14.00
7 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
8 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 11.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 11.00
9 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 14.63 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 9.75
10 Anna Felker RUS 8.67 Iveta Miranda SVK 8.67
11 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 7.67 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 7.67
12 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 6.83 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.83
13 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08 Jaroslava Marcelová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
14 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.42 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 5.42
15 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
17 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 9.75 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 9.75
18 Kateřina Smetanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67 Anna Krkošková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67
19 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 7.67 Terezie Kamešová Beachclub Strahov, z.s. 7.67
20 Ivana Votípková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.83 Oldřiška Žídková SK Čechie Uhříněves, z.s. 6.83
21 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
22 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 5.42 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 5.42
23 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
24 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.17
25 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 5.50 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 3.67
26 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 3.25 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 3.25
27 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 2.83 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 2.83
28 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50 Barbora Kolářová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018