Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (Beachclub Strahov)


kategorie: Muži
11. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 25.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 25.00
2 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 22.25 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 22.25
3 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 19.83
4 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 26.50 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.75 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 15.75
5 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 15.75 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.75
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 12.42
7 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 12.42 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42
9 Martin Douda TJ Orion Praha, z.s. 9.75 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 14.63
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 9.75 Radek Němec SK HAMR, z.s. 9.75
11 Lukáš Krist Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 7.67 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 7.67
13 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 6.08 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.08
13 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 6.08 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.08
13 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
13 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 6.08 Patrik Malios Beach Service club z.s. 6.08
17 Gianluca Pellegrino ITA 9.75 Davide Pellegrino ITA 9.75
18 Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.67
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 7.67 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 7.67
20 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 6.83 Ondrej Spisiak SVK 6.83
21 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
21 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 6.08 Filip Molčanyi Beachklub Ládví z.s. 6.08
23 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75 Sebastian Siebenstich Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.75
23 Matěj Schimmer Prague beach team, z.s. 4.75 Petr Komínek Prague beach team, z.s. 4.75
25 Lukáš Koldovský TJ Orion Praha, z.s. 3.67 Matěj Havlík Beachclub Strahov, z.s. 3.67
25 Jan Horáček Prague beach team, z.s. 3.67 Šimon Beránek Prague beach team, z.s. 3.67
27 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 4.25 Jakub Bartůněk Beachclub Strahov, z.s. 2.83
27 Daniel Ott Prague beach team, z.s. 2.83 Martin Schwarz Prague beach team, z.s. 2.83
29 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 2.17 Kryštof Sršeň SK HAMR, z.s. 2.17
© ČVS 2015-2018