Regionální halové turnaje - Beachliga / Praha (ABC Braník)


kategorie: Ženy
12. 1. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.25 Kylie Neuschaeferová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.25
3 Zsofia Vasvari HUN 19.83 Eszter Vasvari HUN 19.83
4 Klára Selicharová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 17.67 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 17.67
5 Anna Křížová TJ ABC Braník, z.s. 23.63 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 15.75
5 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 15.75 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 15.75
7 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.42 Nikol Součková Beach Service club z.s. 12.42
7 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.42
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 9.75 Andrea Spevárová SVK 9.75
10 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 8.67 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 8.67
11 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 7.67 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.67
12 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 6.83 Iveta Miranda SVK 6.83
13 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 6.08 Tereza Knížková Beach Service club z.s. 6.08
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 5.42 Pavlína Vrabcová Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 5.42
17 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 9.75 Edita Dražanová SK Hlincovka, z.s. 9.75
18 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 8.67 Vedrana Ajdin Stříbrná Beachklub Ládví z.s. 8.67
19 Jana Fixová VK Dukla Liberec 7.67 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 7.67
20 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 6.83 Tereza Branyšová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.83
21 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 6.08 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.08
21 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
21 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
21 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.08 Mariana Tomasová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 6.08
25 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 3.67 Michaela Čermáková Šímová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 3.67
25 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.67
27 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 2.83 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 2.83
27 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 2.83 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 2.83
29 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 2.17 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 2.17
30 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 1.92 Julie Hoščálková Tělovcvičná jednota Spoje Praha 1.92
© ČVS 2015-2018