Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje JKY - Beachliga / Praha (Beachclub Strahov)


kategorie: Juniorky
9. 2. 2020

Turnaj je součástí Beachligy. Podrobné informace k turnaji po rozklinutí daného turnaje zde: http://beachliga.cz/tournaments.html

Startovní listina: Hlavní soutěž odpovídá účásti v 1. lize, kvalifikace odpovídá účasti v 2. lize.

Poznámka: Hraje se jen jedna liga, 20 dvojic!!! Prezentace 8:30, start 9:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.00 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.00
2 Kata Kovacs HUN 22.25 Stefania Kun HUN 22.25
3 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.83 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 19.83
4 Eliška Hemerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 17.67
5 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 15.75 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 15.75
5 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 15.75 Mariana Tomasová Beachklub Ládví z.s. 15.75
7 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.42 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.42
7 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.42
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 9.75 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 9.75
9 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 9.75 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 9.75
11 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 7.67 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 7.67
11 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.67
13 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.08
15 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 4.75 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 4.75
17 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 3.67 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 3.67
17 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 3.67 Natálie Parisová SK HAMR, z.s. 3.67
© ČVS 2015-2018