Regionální halové turnaje - Beach Service / Pardubice (TCV Pardubice)


kategorie: Muži
15. 2. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 25.00 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 25.00
2 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 22.50
3 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 20.00 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
4 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 17.50 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 17.50
5 Patrik Malios Beach Service club z.s. 22.50 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 15.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
5 David Svrček Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 15.00 Ondřej Mach Volejbalový klub Ostrava, z.s. 15.00
5 Jan Žídek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Tomáš Kurečka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jaromír Hošek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
9 Jakub Kraus Volejbal Sokolov, z.s. 15.00 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 10.00
9 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 10.00 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 10.00
13 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.50 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 11.25
14 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 7.50 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 7.50
15 Martin Krupka Beachklub Ládví z.s. 7.50 Ondrej Spisiak SVK 7.50
15 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 7.50 Pavel Horníček Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 7.50
17 Cyril Popek SK HAMR, z.s. 5.00 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 5.00
17 Marek Kabela SK HAMR, z.s. 5.00 Jan Viták SK HAMR, z.s. 5.00
19 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.50 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018