Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U20 / Praha (Strahov)


kategorie: Juniorky
7. 3. 2020 - 8. 3. 2020

Online rozpis utkání a výsledky:

https://bit.ly/2wvMGxq

Poznámka 5. 3. 2020 13:30

Připomínáme nutnost u osob mladších 18 let ke dni 6. 3. 2020 donést vyplněný a podepsaný SOUHLAS ZÁKONNÉHO ZÁSTUPCE s účastí na turnaji, jinak dotyčnému nebude povolen start na turnaji!

Poznámka 4. 3. 2020 8:20

Byly zadány poslední výsledky z minulého víkendu - turnaj žen na Strahově. Za prodlení se omlouváme. STK ABV

Poznámka 3. 3. 2020 21:10

DK uděleny.

Poznámka 2. 3. 2020:

Z důvodu vysokého zájmu o turnaj byla na přání pořadatele zvýšena kapacita kvalifikace na max. 18 dvojic. Bude se hrát systémem Q18-skuop-1KO o 6 postupových míst. Začátek kvalifikace zůstává stejný.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ABV povolila vyšší startovné na turnaji, než uvádí akutální Hrací řád.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 45.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 45.00
3 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 40.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 40.00
4 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 35.00
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 30.00
7 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 25.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 25.00
7 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
9 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 20.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 20.00
9 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 20.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 20.00
9 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Kristýna Průšová Beachklub Ládví z.s. 20.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 15.00 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 15.00
13 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 15.00 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 15.00
13 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 10.00
17 Barbora Karbanová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
17 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Alžběta Jílková Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Makovská Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 10.00 Sabina Dvořáková Beachklub Ládví z.s. 10.00
23 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.00
23 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 5.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 5.00
23 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 5.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 5.00
23 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 5.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 5.00
23 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 5.00
23 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 5.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018