Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Regionální halové turnaje - Beach Service / Plzeň (Letná)


kategorie: Ženy
1. 3. 2020

V případě velkého zájmu o turnaj bude den před hlavní soutěží v odpoledních hodinách otevřena kvalifikace. Čas zahájení a systém kvalifikace bude upřesněn zde v poznámce turnaje.

Minimální počet dvojic byl pro bodované halové turnaje Asociací beachvolejbalu upraven na 8 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 25.00 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 25.00
2 Vanda Steinová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 22.50 Jitka Černá TJ Meteor České Budějovice z.s. 22.50
3 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 20.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 20.00
4 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 17.50 Nikola Havlinová Beachklub Ládví z.s. 17.50
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
5 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
7 Libuše Pilzová Beachklub Ládví z.s. 18.75 Simona Molčanyiová Beachklub Ládví z.s. 12.50
7 Linda Francová SK HAMR, z.s. 12.50 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 12.50
9 Veronika Rašková Beach Service club z.s. 15.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 10.00
10 Martina Pešáková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Vendula Ebertová Beachklub Ládví z.s. 10.00
11 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 10.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 10.00
11 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 10.00 Stela Hummelová Beach Service club z.s. 10.00
13 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 7.50 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 7.50
13 Karolína Skoufi Beach Service club z.s. 7.50 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 7.50
© ČVS 2015-2018