Reprezentace
30. 5. 2020
Muži - Golden European League : CZE - TUR, zrušeno
Reprezentace
30. 5. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - FIN, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Kadetský pohár / Hluboká nad Vltavou


kategorie: Kadeti
30. 5. 2020

Přihlášky VČETNĚ PLATBY STARTOVNÉHO jsou možné POUZE online prostřednictvím VIS. / Foreigners willing to compete at this tournament, please, contact us at prihlasky.beach@cvf.cz.

Poznámka 27. 5. 2020:

Každý účastník turnaje musí na místě doložit čestné prohlášení o "bezinfekčnosti", které je ke stažení v příloze turnaje.

Poznámka 25. 5. 2020:

Turnaj byl přemístěn do Hluboké nad Vltavou.

Poznámka 20. 5. 2020:
Upozorňujeme, že při pořádání a účasti na soutěžích v ČVS je nutné respektovat a dodržovat všechny podmínky, které jsou definovány ve výkladu MZČR k usnesením vlády č. 490 a č. 493.  V rámci konání soutěží v ČVS je i nadále nezbytné dodržovat všechny další podmínky či rozhodnutí vztahující se pro oblast sportu, které mohou být vládou ČR nebo jinými odpovědnými orgány ČR přijaty po termínu účinnosti tohoto usnesení.

Startovní listina

# Jméno Oddíl Jméno Oddíl Body Poznámka DK
Hlavní soutěž
1 Martin Toufar Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Ondřej Kuliš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 472.41
2 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. Zdeněk Švaříček Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 363
3 Teodor Schinko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Filip Rydval Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 209.57
4 Jan Neuschaefer Beachvolejbalová škola Praha, z.s. Jan Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 156.23
5 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. Richard Čermák VK Lvi Praha, z.s. 115.5
6 Vojtěch Kudrnovský Beach Service club z.s. Martin Koupšet Beach Service club z.s. 60
7 Matěj Mík Beachklub Ládví z.s. Jan Janíček Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 43
8 Lukáš Pešek Beach Service club z.s. Tomáš Maxa Beach Service club z.s. 42.5
9 Jan Mrověc Blue Volley Ostrava, z.s. Filip Částečka Blue Volley Ostrava, z.s. 36
10 František Mlejnecký Beachklub Ládví z.s. Matyáš Kaleta Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 35.63
11 Daniel Fabikovič Blue Volley Ostrava, z.s. Richard Struška Blue Volley Ostrava, z.s. 0
12 Vojtěch Votava SK HAMR, z.s. Alan Müller SK HAMR, z.s. 0
13 Štěpán Míček Blue Volley Ostrava, z.s. Tadeáš Plewa Blue Volley Ostrava, z.s. 0
* - Divoká karta
© ČVS 2015-2018